Dlaczego warto kupować używane regały magazynowe

Używane regały magazynowe?

Warto a może nie warto?

Przy obecnych bardzo wysokich kosztach stali zakup używanych regałów dla potrzeb magazynu jest często najbardziej opłacalną opcją. Nie tylko można zaoszczędzić pieniądze, kupując wysokiej jakości używane regały paletowe z zaufanego i renomowanego źródła, ale istnieje również wiele innych zalet używanych regałów.

001-like-12

ZALETY +

01

Niski koszt zakupu
001-like-03

Wybór używanego produktu dla potrzeb Twojego magazynu pozwala zaoszczędzić środki, które można przeznaczyć na inne produkty  niezbędne do rozwoju firmy.  Koszt używanych regałów zawsze będzie tańszy niż nowszy produkt a te różnice sięgają nawet do 50%. Używane regały paletowe to jeden z elementów, który jeśli był odpowiednio serwisowany i pochodzi ze sprawdzonego źródła będzie pełnowartościowym produktem w znacznie niższej cenie.

02

Ekologia-zero waste
001-like-04

Czynniki środowiskowe są również istotną kwestią do rozważenia przy zakupie regałów paletowych dla magazynu. Konieczne jest wdrożenie sposobów na zmniejszenie zużycia zasobów, gdy tylko jest to możliwe, a używane regały paletowe to świetny sposób, aby zacząć. Większość używanych regałów dzięki bieżącym przeglądom serwisowym jest w doskonałej jakości i może być wykorzystywana przez wiele lat. Inwestowanie w używane regały idealnie się wpisuje w trend zero waste, co oznacza, że szanujemy wykorzystane już materiały, a tym samym natura nie odczuwa tak mocno skutków działalności człowieka.

03

Oszczędność czasu
001-like-05

Używane regały magazynowe to przede wszystkim oszczędność czasu! Tzw. dostępność od ręki zdecydowanie przemawia na korzyść używanych regałów.

Niezależnie czy potrzebujesz jedynie trawersów do dołożenia kolejnych poziomów w swoich regałach, czy nieostrożny magazynier uszkodził słup ramy albo czy chcesz zbudować cały magazyn w oparciu o używane regały magazynowe, poprzez magazimm.com jesteśmy w stanie dostarczyć regały paletowe dopasowane do większości Państwa potrzeb. Używane regały paletowe będą również łatwiejsze do złożenia, ponieważ zostały wcześniej skręcone i przygotowane do kolejnego montażu.

04

Szeroki wybór

Firmy specjalizujące się w sprzedaży używanych regałów magazynowych mogą pochwalić się dostępnością różnych producentów regałów w jednym miejscu jak również szerokim wachlarzem regałów takich jak regały półkowe, regały paletowe czy regały wspornikowe tak aby zaoszczędzić czas i pieniądze kompletując całość wyposażenia od jednego dostawcy.

001-like-13

WADY -

01

Brak 100% personalizacji
001-like-08

Brak możliwości optymalnej konfiguracji regałów (nośność, kolor), kupujemy to co jest na stanie magazynowym najbliżej wytycznych projektanta.

02

Jakość
001-like-07

Regały pochodzące z niesprawdzonych źródeł, mogą mieć zły stan techniczny, ciężkie konstrukcje charakteryzują się uszkodzeniami lakieru a nawet rdzą.

03

Rozwiązania techniczne
001-like-09

Używane regały magazynowe mimo dobrej kondycji i regularnych przeglądów mogą mieć dość leciwe rozwiązania techniczne, które nie wpływają korzystnie na oszczędność czasu i łatwość obsługi.

Leave a Reply

Zadzwoń / Call / Kontakte