01
Kilka słów firmie
o magazimm

Kojarzymy ze sobą nabywców i sprzedawców oraz sprzedawców między sobą tak aby razem realizować projekty niedostępne dotychczas dla mniejszych firm – cel jest jeden osiągnąć zysk i wypracować największe oszczędności dla kupujących przy zachowaniu maksimum jakości. Docieramy do ponad 10 000 klientów każdego miesiąca, posiadamy również bazę ponad 5 000 sprzedawców na terenie całej Europy. Nasz zespół pracuje dla obu stron by finalna transakcja był korzystna dla każdej z nich. 

27 marca 2023 zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Sprawdzonego Handlowca wydanym przez Machineseeker Group GmbH, będącego wiodącym na świecie rynekiem maszyn używanych online. O ceryfikacie mogą Państwo przeczytać więcej pod tym -> linkiem

Rozbudowana sieć kontaktów B2B umożliwia udział w wielu projektach zarezerwowanych dotychczas wyłącznie dla producentów. Nasi partnerzy posiadają hurtowe ilości regałów paletowych w hurtowych cenach a My już wiemy jak Was ze sobą połączyć!

Pamiętajcie w magazimm liczy się każdy zaoszczędzony milimetr i każdy zaoszczędzony grosz!

02
Oferta magazimm
W naszej ofercie znajduje się kompleksowe wyposażenie magazynowe.Prowadzimy zarówno sprzedaż jak i skup nowych i używanych wszelkich elementów wyposażenia magazynowego m.in. regały magazynowe (m.in. regały paletowe, półkowe, sklepowe, wspornikowe).Jeśli interesuję Cię używane wyposażenie magazynowe ofertę znajdziesz na podstronie sprzedaż regałów. Znajdziesz tam nie tylko używane regały paletowe, używane regały sklepowe ale wszelkie używane regały magazynowe.Interesuje nas również m.in.:
  • skup regałów paletowych
  • skup sklepowych
  • skup półkowych
  • skup wspornikowych
Dokonać sprzedaży regałów możesz na naszej stronie w dziale skup regałówW naszej ofercie znajduje się hurtowa sprzedaż regałów paletowych. Sprzedajemy i skupujemy również m.in:
  • regały STOW
  • regały MECALUX
  • regały MGL
  • palety 1000kg
O jakości usług świadczonych przez magazimm jednoznaczne świadczą zebrane do tej pory dane liczbowe. Firma specjalizuje się w sprzedaży i skupie wyposażenia magazynowego, takiego jak regały paletowe używane. Do tej pory zaufały nam tysiące klientów, a każdego miesiąca z oferty korzysta nawet 10 000 firm i osób prywatnych. Zapewniamy najlepsze ceny zarówno pod względem odkupu, jak i sprzedaży wyposażenia oraz stawiamy na nieustanny rozwój. Oferujemy regały magazynowe używane, które sprawdzą się w obiektach wymagających wygodnego składowania towarów i zapewniają łatwy dostęp dla podnośników paletowych.Co ważne, wybierając nasze usługi, można zyskać dostęp do bazy skupiającej ponad 5 000 sprzedawców z całej Europy. W połączeniu z rozbudowaną siecią kontraktów B2B i nieustannym rozwojem firmy sprawia to, że oferta magazimm stanowi najlepszy wybór, jeśli chodzi o handel wyposażeniem magazynowym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat usług związanych z używanymi i nowymi regałami paletowymi oraz kontaktu z nami w przypadku pytań lub wątpliwości.Na życzenie klientów prowadzimy montaż i demontaż regałów magazynowych różnego rodzaju, w ofercie znajdziesz również montaż regałów wysokiego składowania.Zakres naszej oferty stale się poszerza, w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą skorzystaj z podstrony Oferta w menu nawigacyjnym  i znajdź interesującą Cię kategorię lub skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez zakładkę kontakt. Możesz także zadzwonić pod numer ✆+48 509 146 523  lub skorzystać z przycisku Skontaktuj się > Stale poszerzamy ofertę magazimm dlatego jeśli nie znajdziesz interesującego Ciebie obszaru skontaktuj się z nami.
03
Fachową pomoc

uzyskasz od:

Grzegorz Śledź

Pomagam firmom sprzedać oraz kupić kompleksowe wyposażenie magazynowe, w tym: regały paletowe, używane regały paletowe, regały magazynowe, używane regały magazynowe STOW, MECALUX, NEDCON , JUNGHEINRICH, MGL, regały wspornikowe, regały półkowe META, BITO,  STOW, wózki widłowe JUNGHEINRICH, STILL, kraty wema, wypełnienia siatkowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży magazynowej, kontakty w wielu firmach o podobnym profilu w całej Europie pozwalają mi kompleksowo wspomóc Państwa potrzeby zakupowe. Jednocześnie cały czas poszukuje regały paletowe oraz pozostałe wyposażenie magazynowe do odkupienia.

Zapraszam do współpracy firmy monterskie, centra logistyczne, osoby posiadające informacje o sprzęcie do odkupienia.

KONTAKT:
✉info@magazimm.com
✆+48 509 146 523

05
Zostaliśmy

wyróżnieni certyfikatem Sprawdzonego Handlowca

27 marca 2023 zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Sprawdzonego Handlowca wydanym przez Machineseeker Group GmbH, będącego wiodącym na świecie rynekiem maszyn używanych online. Certyfikat ten jest Znakiem Zaufania Machineseeker.

Machineseeker certyfikuje wybranych dealerów pieczęcią zaufania Machineseeker. Przed wydaniem licencji doświadczeni pracownicy poszukujący maszyn przeprowadzili z magazimm ustandaryzowaną i wszechstronną kontrolę.

Zostaliśmy dzięki temu zakwalifikowani do grona firm prowadzących uczciwy biznes.

Otrzymaliśmy pieczęć zaufania, która jest jednocześnie dodatkowym zapewnieniem  z naszej strony w kierunku naszych klientów, że z magazimm dokonają zaufanych transakcji.

Vertrauenssiegel
06
magazimm
w kilku liczbach

5

Obszarów w ofercie

tysiące

zadowolonych klientów
wśród naszych partnerów

dziesiątki lat

doświadczenia
naszych partnerów
Zadzwoń / Call / Kontakte