Otrzymaliśmy Certyfikat Sprawdzonego Handlowca

27 marca 2023 zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Sprawdzonego handlowca wydanym przez Machineseeker Group GmbH, będącego wiodącym na świecie rynekiem maszyn używanych online. Certyfikat ten jest Znakiem Zaufania Machineseeker.

Machineseeker certyfikuje wybranych dealerów pieczęcią zaufania Machineseeker. Przed wydaniem licencji doświadczeni pracownicy poszukujący maszyn przeprowadzili z magazimm ustandaryzowaną i wszechstronną kontrolę.

Zostaliśmy dzięki temu zakwalifikowani do grona firm prowadzących uczciwy biznes.

Otrzymaliśmy pieczęć zaufania, która jest jednocześnie dodatkowym zapewnieniem  z naszej strony w kierunku naszych klientów, że z magazimm dokonają zaufanych transakcji.

Przeszliśmy pozytywnie weryfikację dokonaną przez Machineseeker w celu uzyskani tej odznaki pod wieloma kątami, w tym sprawdzeniu wszelkich danych firmowych, informacji biznesowych oraz kontrolę pod kątem zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej.

Dzięki otrzymaniu odznaki  możemy dodatkowo sygnalizować naszym obecnym i przyszłam klientom, że nasza firma jest godna zaufania i mogą być spokojni o uczciwie przeprowadzoną transakcję. Zyskaliśmy również możliwość dodania odznaki na naszej stronie i papierze firmowy.

Vertrauenssiegel

Znak zaufania Machineseeker

Co oznacza pieczęć zaufania?

Zaufanie i uczciwe transakcje

Pomyślnie przeszliśmy kontrolę pod kątem zaufania i uczciwości. Dzięki temu dodatkowo sygnalizujemy naszym obecnym i przyszłym klientom, że nasza firma jest godna zaufania

Weryfikacja wszelkich danych firmy

Została dokonana weryfikacja adresu pocztowego, danych bankowych oraz głównego numeru telefonu.

Kontrola licencji handlowej lub wyciągu z rejestru handlowego

Dane te celem uzyskania odznaki zostały również sprawdzone pod kątem zgodności

Sprawdzenie informacji biznesowych

Nasze informacje biznesowe zostały sprawdzone pod każdym kątem

Zadzwoń / Call / Kontakte