01

Montaż/demontaż
regałów

Oferujemy m.in. montaż i demontaż regałów m.in: magazynowych, paletowych, półkowych, sklepowych i wspornikowych, a także regały STOW, MECALUX i MGL.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą montażu lub demontażu regałów magazynowych i chcesz poznać więcej szczegółów skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie i przedstawimy naszą atrakcyjną dla Ciebie ofertę usługi.

02

Dlaczego warto
skorzystać z naszych usług?
Niekwestionowaną zaletą oferty magazimm jest jej kompleksowość, która wpływa na zadowolenie klientów z naszych usług. W zakres działalności wchodzi montaż i demontaż regałów magazynowych, a także wykonywanie niezbędnych napraw oraz przeglądów. Wszelkie czynności przeprowadzane są przez doświadczonych fachowców. W znacznym stopniu wpływa to na sprawność realizacji i solidność efektu. Oferujemy też opcję skorzystania z doradztwa w tym zakresie, co ułatwi dobór optymalnych rozwiązań dla danej firmy.Decydując się na demontaż i montaż regałów magazynowych w wykonaniu magazimm można mieć pewność, że zostanie on przeprowadzony szybko i profesjonalnie. Warto wiedzieć, że nasza oferta dotyczy różnych rodzajów takiego wyposażenia, w tym modeli do wysokiego składowania.W celu zapewniania pełnego zadowolenia dbamy o odpowiedni poziom obsługi na każdym etapie współpracy – od pierwszej rozmowy do zakończenia kooperacji. Po więcej informacji na temat montażu i demontażu regałów magazynowych zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalna obsługa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy doradzić naszym klientom najbardziej odpowiednie dla nich rozwiązanie w korzystnej dla nich cenie.

Zaufanie

Zaufało nam już wielu klientów, dzięki czemu tworzymy sieć zaufanych i zadowolonych klientów.

Kompleksowość usług

Montaż, demontaż, serwis, naprawa i przegląd regałów w jednym miejscu.

Szeroka sieć kontaktów b2b

Dzięki wysokiemu poziomowi oferowanych przez nas usług udało nam się stworzyć bogatą sieć kontaktów b2b.

03

Skontaktuj się
z nami

    Zadzwoń / Call / Kontakte